BANIE MAZ. Wszystkich którzy chcą się podzielić swym drogocennym i niczym niezastąpionym jak do tej pory płynem - krwią, chcielibyśmy zaprosić na pierwszą w tym roku akcję krwiodawczą organizowana przez naszą OSP. Odbędzie się ona 9 kwietnia w godzinach 9.30-14.00 w Gminnym Ośrodku Kultury i Promocji w Baniach Mazurskich.

Na każdego tradycyjnie czekać będzie ciepła kawa i herbatka oraz strażackie wypieki. Dodatkowo Studio Reklamy "Grafix" ufundowało kubek z logo akcji, który dostanie 10 krwiodawca .

Nie zapomnijcie o zjedzeniu porządnego śniadanka i nawodnieniu organizmu!

Podczas akcji powiatowy koordynator ratownictwa medycznego z KP PSP w Gołdapi przeprowadzi pokaz z kwalifikowanej pierwszej pomocy (m.in. pokaz resuscytacji krążeniowo-oddechowej i użycia defibrylatora AED). Czas trwania pokazu to około jednej godziny. Zaprosiliśmy na niego dzieci z Publicznego Przedszkola Samorządowego w Baniach Mazurskich oraz klasy drugiej szkoły podstawowej. Wszystkich chętnych również serdecznie zapraszamy!

OSP w Surminach


AKTUALIZACJA 13:30 08-04-2019
Drodzy krwiodawcy! Otrzymalismy dzisiaj telefon z Wojskowego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Elku  z wiadomoscia, iz podczas jutrzejszej akcji NIE BEDZIE pobierana krew od osób z grupą A RH+. Tychze krwiodawcow zapraszamy na akcje w lipcu. Przykro nam... To nie jest zalezne od nas!
OSP w Surminach

 

Jesteśmy na Google News - obserwuj nas!