Marcin Budka i jego żona Joanna to właściciele gospodarstwa agroturystycznego „Mazurskie Grodzio" w Grodzisku. To z ich inicjatywy gminę Banie Mazurskie odwiedziła dziś Anna Komorowska, żona prezydenta RP.

Pierwsza Dama swoją obecnością zaszczyciła dziś dwie szkoły, w których wzięła udział w rozpoczęciu nowego roku szkolnego. O 9.30 przyjechała do szkoły podstawowej w Lisach, gdzie została gorąco przyjęta zarówno przez grono pedagogiczne, jak również przez dzieci. Godzinę później uczestniczyła w uroczystościach szkolnych w Baniach Mazurskich. Anna Komorowska przekazała  też obu placówkom cenne upominki.

 

Jesteśmy na Google News - obserwuj nas!

 

 

Po uroczystościach szkolnych prezydentowa spotkała się na obiedzie w Barze „Młyn" z przedstawicielami samorządu Bań Mazurskich i Gołdapi, a także z kilkoma osobami z gołdapskiego komitetu poparcia jej męża w wyborach prezydenckich. W jego trakcie Pierwsza Dama wspomniała o tym, że kiedyś była w Gołdapi, gdzie m.in. zjeżdżała na nartach z Pięknej Góry. Ze współbiesiadnikami porozmawiała też o aktualnej sytuacji i atutach naszego regionu, oraz inwestycjach, jakie w naszym powiecie są prowadzone. Podziękowała również za wsparcie jej męża w wyborach przez gołdapski komitet poparcia Bronisława Komorowskiego.

Na zakończenie obiadu burmistrz Marek Miros i szef gołdapskich struktur Platformy Obywatelskiej Piotr Rant przekazali Pierwszej Damie zaproszenie dla Bronisława Komorowskiego do odwiedzenia naszego miasta.


zobacz zdjęcie w dużym rozmiarze


zobacz zdjęcie w dużym rozmiarze


zobacz zdjęcie w dużym rozmiarze