1:2 przegrała w niedzielę Pogoń Banie Mazurskie z MOSIR Kętrzyn w inauguracyjnym meczu ligowym grupy 1 B klasy w sezonie 2012/2013. Do 70 minuty spotkania był rezultat bezbramkowy, w przewadze byli jednak zawodnicy Pogoni. Udowodnił to Mateusz Zawadko, który wyprowadził swoją drużynę na prowadzenie. radość nie trwałą jednak długo. 73 minucie było już1:1, a po kolejnych 13 już 1:2. Takim też wynikiem zakończył się mecz, choć chwilę przed gwizdkiem szansę na doprowadzenie do remisu miał Marcin Brzeziński.

trener Pogoni banie Mazurskie Łukasz Kuliś
Mój zespół zagrał dobre spotkanie, mając na uwadze zmiany jakie zaszły w kadrze. Oczywiście dużo lepiej byłoby zdobyć punkty, bo jutro nikt nie będzie pamiętał, że w grze byliśmy lepsi niż MOSiR Kętrzyn, a wynik tego nie odzwierciedla. Niestety, nie możemy zestawić optymalnego składu i w każdym spotkaniu muszę szukać różnych rozwiązań, aby załatać luki w formacjach, gdzie jest potrzeba. Mam nadzieje, że w przeciągu kilku dni kadra się ustabilizuje. Nowi zawodnicy tacy jak Przemek Sikora i Mariusz Dadak zdobędą niezbędne doświadczenie, treningi wznowił Piotrek Załuski, dołączy do nas też Mateusz Wojda, który ma już mocno obsadzoną pozycję na boisku i będzie dużym wzmocnieniem.

Kolejny mecz Pogoń rozegra 5 września. Na stadionie w Baniach zmierzy się z MKS Korsze w ramach 1/32 piłkarskiego Pucharu Polski na szczeblu Warmińsko-Mazurskiego Związku Piłki Nożnej.

 

Jesteśmy na Google News - obserwuj nas!