Remisem zakończyło się wczoraj wyjazdowe spotkanie piłkarzy Pogoni Banie Mazurskie z Orkanem Sątopy. Jadąc na ten mecz zawodnicy Pogoni wiedzieli, że sątopianie będą trudnym przeciwnikiem na własnym terenie. Od początku starali się jednak kreować grę pod własne dyktando. Gospodarze się nie poddali i na prowadzenie wyszli już w 6 minucie. Po kilku kolejnych Krzysztof Janik po rozegraniu stałego fragmentu gry z Piotrem Kondratowiczem wyrównał. W 35 minucie po ładnej akcji są topianie wyszli ponownie na prowadzenie i do końca pierwszej połowy go nie oddali. W drugiej części meczu po dośrodkowaniu Marcina Brzezińskiego po raz drugi gola zdobył Krzysztof Janik, ustalając wynik na 2:2.

Skład Pogoni Banie Mazurskie: Kolankiewicz, Bendek , Zawadko, Zubowicz, Kowalski, Brzeziński, Janik K., Janik S., Pojawis, Kondratowicz, Sikora

trener Pogoni Banie Mazurskie Łukasz Kuliś
Nasz zespół pokazał, że przegrywając 0:1 i 1:2 potrafi wyjść z opresji i zdobyć bramki. Drużyna była ustawiona w mocno eksperymentalnym składzie i można stwierdzić, że przy małej ilości szczęścia nasz dorobek punktowy byłby większy. To spotkanie jest już za nami, a my przygotowujemy się na puchar i kolejne spotkania ligowe.

kierownik zespołu Edward Zubowicz
Po spotkaniu należy zaznaczyć, że zespół jest dobrze przygotowany motorycznie i zniósł trudy meczu bardzo dobrze. Można znaleźć mankamenty, jednak wszystko zaczyna wyglądać coraz lepiej i napawa optymizmem.

 

Jesteśmy na Google News - obserwuj nas!