Pogoń Banie Mazurskie pokonała wczoraj na wyjeździe KS Łabędnik 3:2, dwukrotnie podnosząc się z niekorzystnego wyniku. Pierwszą bramkę gospodarze strzelili już w 8 minucie. Po kolejnych 7 mógł być już remis, ale sędzia nie uznał gola. W 35 minucie już nie miał wątpliwości i po strzale Seweryna Janika było 1:1.

Dwie minuty po przerwie gospodarze ponownie zadali silny cios, choć sam strzał ich zawodnika nie był za mocny. Mimo to piłka znalazła drogę do bramki. Banie się jednak nie poddały i odpłaciły pięknym za nadobne. Około 70 minuty, w ciągu 60 sekund Pogoń najpierw wyrównała, a potem ustaliła wynik meczu. Gole drobyli młodszy z braci Janik oraz Przemysław Kowalski.

Skład Pogoni Banie Mazurskie: Kolankiewicz, Bendek , Zubowicz, Ciszewski, Brzeziński (Kondratowicz), S. Janik, K. Janik, Dadak (Kowalski), Wójcik, Zawadko

trener Pogoni Banie Mazurskie Łukasz Kuliś
Cieszy fakt zdobycia trzech punktów. Mecz nie układał się po naszej myśli jednak zdołaliśmy wywieść komplet. Martwi natomiast to, że ostatni mecz w sezonie zagrał nasz rozgrywający i świetny strzelec Krzysztof Janik, który wyjeżdża na studia. Dziękujemy dla Krzyśka za grę i życzymy sukcesów w dalszej karierze.

 

Jesteśmy na Google News - obserwuj nas!