Ślub i wesele to najważniejszy moment w życiu prawie każdego człowieka. Przygotowujemy się do niego bardzo starannie, planując najdrobniejsze nawet szczegóły. Jednym z wyborów, jakiego trzeba dokonać, to zespół, który oprawi muzycznie całą uroczystość. Chcielibyśmy przedstawić Państwu sylwetkę jednego z nich, zespołu InPuls.

Zespół InPuls powstał w 2000 roku. Tworzy go troje mieszkańców Suwałk: Witek, Dońka i Marek. Grupa gra głównie na weselach, bankietach okolicznościowych, studniówkach i połowinkach. Czasami występuje też przed szerszą publicznością. Możemy ich posłuchać między innymi na radiowych imprezach z cyklu "Lato z Radiem 5".

InPuls wykonuje przede wszystkim piosenki swojego autorstwa. Wiele z nich, jak choćby „Głupie szczęście" czy też „Niewinny flirt' stało się stało się prawdziwymi hitami w swojej kategorii. Jest to też jedyny zespół w Polsce, który śpiewa zarówno w języku polskim, jak i litewskim. Z tego też powodu często goszczą po drugiej stronie granicy. Grupa dotychczas nie wydała swojej płyty. To jednak ma się wkrótce zmienić.

- Jeśli nic nie stanie na przeszkodzie, to już na wiosnę ukaże się nasza debiutancka płyta - mówi Dońka. - Trafią na nią zarówno nasze najbardziej znane piosenki, jak i zupełnie nowe. Jakie? To już niespodzianka.

Kilka dni temu w sieci wystartowała strona internetowa zespołu InPuls. Obecnie można na niej znaleźć galerię zdjęć, dane kontaktowe, posłuchać fragmentów piosenek oraz sprawdzić wolne terminy zespołu. Jak zapewnia Dońka, strona będzie rozbudowana, wkrótce trafią na nią kolejne informacje.

Posłuchaj zespołu InPuls:

Głupie szczęście

Kobieciarz