GOŁDAP. Podczas poniedziałkowego posiedzenia rady miejskiej, radny Andrzej Tobolski zaapelował do radnego Wojciecha Hołdyńskiego o zwrócenie 27.418,39zł Wspólnocie Mieszkaniowej Warszawska 1. Zdaniem Tobolskiego, dom Hołdyńskiego miał być nielegalne podłączony do sieci ciepłowniczej, a koszty ogrzewania pokrywali mieszkańcy wymienionej wspólnoty.mówi radny Andrzej Tobolski

 

- Jeśli pan Hołdyński Wojciech uważa się za człowieka uczciwego i odpowiedzialnego, a uważa, że są to kłamstwa i pomówienia, to żądam od niego złożenia pozwu przeciwko mnie w trybie wyborczym. Może pan uniknąć kompromitacji, tylko wystarczy naprawić wyrządzone krzywdy i zwrócić poniesione przez nas koszty - zakończył swoje wystąpienie radny Tobolski.

Wojciech Hołdyński na zarzuty odpowiedział przeczytaniem oświadczenia, które jakiś czas temu ukazało się w jednym z gołdapskich mediów.mówi radny Wojciech Hołdyński

 

- Od wielu miesięcy jestem oczerniany przez Andrzeja Tobolskiego. Ataki wzmogły się w ostatnim okresie, to jest po mojej decyzji o kandydowaniu na burmistrza Gołdapi - twierdzi włodarz. Swoje wystąpienie zakończył słowami, że „pan Tobolski jest kłamcą”.

Obaj panowie ponownie ubiegają się o mandat radnego rady miejskiej w Gołdapi. Obaj kandydują w tym samym okręgu nr 9. Oprócz nich na karcie do głosowania wyborcy znajdą jeszcze troje kandydatów: Tadeusza Malinowskiego, Celinę Ostrowską i Andrzeja Juchniewicza.

 

Jesteśmy na Google News - obserwuj nas!