Już ponad pół roku funkcjonuje na gołdapskim rynku "Taxi 24h * tel. 886-911-666". Jest to grupa lokalnych taksówkarzy, która aby zapewnić najwyższą jakość świadczonych usług zawarła porozumienie o współpracy. Dzięki temu powstał między innymi specjalny numer telefonu, pod którym o każdej porze dnia i nocy można zamówić taksówkę.

Od początku "Taxi 24h * tel. 886-911-666" wprowadziło też program lojalnościowy dla swoich klientów. Każdy, kto skorzysta choć raz z usług taksówkarzy należących do porozumienia, otrzymuje specjalny kupon. Należy zebrać w nim 10 pieczątek (każdy przejazd uprawnia do otrzymania jednej). Po uzyskaniu dziesiątej i pozostawieniu kuponu u kierowcy, klient otrzymuje drobny upominek. Dodatkowo dwa razy w roku kupony biorą udział w losowaniu atrakcyjnych nagród.

W minioną niedzielę odbyło się pierwsze takie losowanie. Nagrodami były bony na świąteczne zakupy w jednym z lokalnych marketów. Trafią one do:

  • Tatiany Oleksickiej z Grabowa - bon o wartości 300zł
  • Beaty Nowik, Wronek Wielkich - bon o wartości 200zł
  • Jerzego Szczuchniaka z Botkun - bon o wartości 100zł
  • Adeli Czostków z Jurkiszek - bon o wartości 50zł
  • Danuty Skarżyńskiej z Wronek Wielkich - bon o wartości 50zł
  • Grażyny Zaczkowskiej z Pietraszek - bon o wartości 50zł

Taksówkarze z porozumienia "Taxi 24h * tel. 886-911-666" postanowili też nagrodzić klienta, który najczęściej korzystał z ich usług. Bon o wartości 100zł otrzymała Paulina Rant z Gołdapi. Kolejne losowanie nagród odbędzie się w czerwcu przyszłego roku. Wezmą w nim udział kupony zebrane w okresie od grudnia 2009 do maja 2010 włącznie.


W roli "Sierotki Marysi" losującej szczęśliwe kupony wystąpił autor tej informacji :)