Biblioteka Publiczna w Gołdapi zaprasza do korzystania z platformy Legimi. Znaleźć tam można tam wiele e-booków (kryminały, fantastyka, romanse, sensacja, thriller, horror, książki dla dzieci i młodzieży, poradniki, podręczniki do nauki języków obcych, publikacje popularnonaukowe). Wyjątkowe tytuły w formie ebooków stworzone dla tych, którzy chcą mieć zawsze pod ręką niewyczerpane źródło inspiracji, by codziennie spoglądać na świat z innej perspektywy, doceniać niedoceniane i znaleźć to, co najbardziej istotne.

Biblioteka przystąpiła do warmińsko-mazurskiego konsorcjum bibliotek publicznych Legimi, dzięki któremu możemy zaoferować czytelnikom bezpłatny dostęp do bazy ebooków, które można czytać na smartfonie, czytniku, tablecie czy komputerze.

Osoby zainteresowane otrzymaniem kodu dostępu zapraszamy osobiście do Biblioteki Publicznej w Gołdapi przy ul. Partyzantów 31 w Gołdapi (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.) oraz do fili w Grabowie (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.). Kod otrzymają wyłącznie osoby, które są zapisane do naszej biblioteki. Zachęcamy więc wszystkich, którzy nie są jeszcze naszymi czytelnikami do zapisów.

Krok po kroku czyli co należy zrobić, aby bezpłatnie korzystać z Legimi:

  1. Odwiedź Bibliotekę Publiczną w Gołdapi lub filię w Grabowie. Jeśli nie jesteś naszym czytelnikiem, zapisz się do naszej biblioteki.
  2. Bibliotekarz wyda kod z miesięcznym okresem ważności. Ważne, by kod ten aktywować w miesiącu, w którym został wydany i od tego dnia przez miesiąc można bezpłatnie korzystać z aplikacji Legimi
  3. Wejdź na Legimi na dedykowaną bibliotece stronę www.legimi.pl/wbp_olsztyn i wpisz otrzymany kod.
  4. Zarejestruj się podając nazwę użytkownika, adres e-mail (na który przesłany zostanie przez Legimi e-mail z linkiem aktywacyjnym, w który należy kliknąć) i hasło.
  5. Pobierz bezpłatną aplikację Legimi, na której planuje się czytać od tego momentu można czytać e-booki, a także słuchać audiobooków i synchrobooków bez ograniczeń.

Liczba kodów jest ograniczona.

Należy pamiętać, że jeżeli do ostatniego dnia danego miesiąca czytelnik nie aktywuje pobranego w bibliotece kodu, kod ten wygasa, a po kolejny trzeba będzie udać się ponownie do naszej biblioteki.

Biblioteka Publiczna w Gołdapi

 

Jesteśmy na Google News - obserwuj nas!