Już po raz kolejny w Szkole Podstawowej w Boćwince zorganizowano Niebieski Dzień Protestu Przeciw Przemocy. Jak nazwa wskazuje, wszystkich w tym dniu obowiązywał niebieski strój. Rozpoczęliśmy go od zajęć z wychowawcami, na których została przeprowadzona ankieta. Służyła ona określeniu stopnia zagrożenia nikotynowego na terenie szkoły. Wychowawcy klas przeprowadzili także pogadankę na temat skutków palenia papierosów. Kolejnym punktem dnia był teleturniej „Jaka to melodia". Podobnie jak i w poprzednich tego typu konkursach, zwyciężyła klasa VI. Po krótkiej przerwie odbył się Koncert Walentynkowy (karaoke), połączony z pocztą walentynkową. Ostatnim punktem dnia, oczekiwanym z niecierpliwością przez wszystkich, był mecz siatkówki między nauczycielami a uczniami. Tym razem wygrali nauczyciele.

Wszystkim towarzyszył dobry humor, panowała przyjazna atmosfera. Z pewnością powtórzymy to za rok.

fot. archiwum szkoły