49 osób wystartowało w biegowych zawodach narciarskich „Ostatniego śniegu", które odbyły się dziś w Lesie Kumiecie. Rozegrano je w 10 kategoriach na 3 dystansach. Najstarsi zawodnicy wystartowali na dłuższym, niż pierwotnie planowano, bo 2x3,6km. Organizatorzy nie zdążyli bowiem naprawić 5km trasy, zniszczonej kołami samochodowymi przez nieznane osoby.

Wyniki:

bieg SP dziewcząt, rocznik 1999 i mł., dystans 1,5km, technika dowolna

  1. Joanna Olechna, UKS Żytkiejmy, 9m11s
  2. Wioletta Pałys, Lider Grabowo, 11m6s
  3. Martyna Tuchowska, Lider Grabowo, 11m32s

bieg SP dziewcząt, rocznik 1998-97, dystans 1,5km, technika dowolna

  1. Karolina Twarowska, SP2 Gołdap, 8m5s
  2. Zuzanna Osiecka, SP3 Gołdap, 10m29s
  3. Paula Jadeszko, SP3 Gołdap, 12m23s

bieg SG dziewcząt, rocznik 1994-96, dystans 1,5km, technika dowolna

  1. Iga Wilczewska, ULKS Łoś SG1 Gołdap, 6m3s
  2. Agnieszka Smokowska, ULKS SG1 Łoś Gołdap, 7m17s
  3. Monika Różycka, SG1 Gołdap, 7m45s

bieg SPG juniorek, rocznik 1993-91, dystans 3,6km, technika dowolna

  1. Patrycja Klimko, LO Gołdap, 16m25s

seniorki, rocznik 1992 i st., dystans 3,6km, technika dowolna

  1. Urszula Gulbierz, Kowale Oleckie, 15m22s

bieg SP chłopców, rocznik 1999 i mł., dystans 1,5km, technika dowolna

  1. Patryk Kozic, UKS Żytkiejmy, 8m1s
  2. Marcin Hołdyński, UKS Żytkiejmy, 8m31s
  3. Piotr Meller, Lider Grabowo, 8m34s

bieg SP chłopców, rocznik 1998-97, dystans 1,5km, technika dowolna

  1. Marcin Kempisty, UKS Żytkiejmy, 8m18s
  2. Mateusz Bućkun, Lider Grabowo, 8m32s
  3. Mateusz Borkowski, SP3 Gołdap, 9m34s

bieg SG chłopców, rocznik 1994-96, dystans 1,5km, technika dowolna

  1. Radosław Gulbierz, SG Kowale Oleckie, 4m50s
  2. Adrian Klimko, SG1 Gołdap, 5m18s
  3. Kacper Pojawis, UKS Żytkiejmy, 5m36s

bieg SPG juniorów, rocznik 1993-91, dystans 3,6km, technika dowolna

  1. Bartosz Krupiński, ULKS Łoś LO Gołdap, 12m37s
  2. Radosław Gulbierz, SG Kowale Oleckie, 12m50s
  3. Tomasz Twarowski, LO Gołdap, 16m25s

seniorzy, rocznik 1992 i st., dystans 2x3,6km, technika dowolna

  1. Daniel Żamojtuk, PSP Gołdap, 21m55s
  2. Hubert Paszkowski, Renifer Gołdap, 22m28s
  3. Bogusław Trzasko, Cartusia Kartuzy, 23m15s


Zobacz inne zdjęcia