W dniach 30 kwietnia - 2 maja Gołdapskie Stowarzyszenie Honorowych Dawców Krwi pragnie zaprosić dzieci z Domu św. Faustyny „Nie lękajcie się" na wycieczkę do Warszawy. Dzięki wsparciu sponsorów wycieczka nabiera już realnych kształtów. Dzięki Wam Darczyńcy, wychowankowie Domu św. Faustyny będą mogli poznać zabytki stolicy: Zamek Królewski, kościół św. Anny, Łazienki, Grób Nieznanego Żołnierza, Kolumnę Zygmunta, Katedrę św. Jana, pomnik Syrenki, Barbakan oraz Pałac Kultury i Nauki. Będą mogli być także w zoo, kinie 3D oraz aquaparku. Obiecujemy Wam, że po powrocie na pewno podzielimy się wrażeniami z wycieczki, bo macie w niej wielki udział.

Chcielibyśmy serdecznie podziękować za dotychczasowe wsparcie finansowe wycieczki następującym osobom:

• Markowi Aleksandrowi Mirosowi, burmistrzowi Gołdapi
  • Janowi Modzalewskiemu, prezesowi Administracji Domów Mieszkalnych w Gołdapi Sp. z o.o.
  • Tomaszowi Brzezińskiemu
  • Józefowi Brzezińskiemu, właścicielowi firmy Usługi Sprzętowo-Transportowe i Wywóz Nieczystości
  • Grzegorzowi Koziołowi, właścicielowi salonu fryzjerskiego "GOGO"
  • Zbigniewowi Cherkowi, prezesowi Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o w Gołdapi.
  • Piotrowi Malinowskiemu, prezesowi zarządu firmy NC Koperty Sp. z o.o.
  • Andrzejowi Puzie, właścicielowi firmy Budomex Puza Sp. j.
  • Adamowi Budzińskiemu, właścicielowi Klubo Kawiarni „Piwniczna"
  • Jackowi Olszewskiemu
  • Mirosławowi Pawelskiemu, prezesowi PEC w Gołdapi Sp. z o.o.

Na realizację w całości zamierzonego planu wycieczki brakuje nam na dzień dzisiejszy około 1200zł. Dlatego też nadal zwracamy się do ludzi dobrej woli z prośbą o finansową pomoc. Numer konta podajemy na naszej stronie internetowej.

Z wyrazami szacunku,
Marcin Białous, prezes GSHDK