Szanowni czytelnicy.

Gołdapski Portal Internetowy GOLDAP.INFO w obecnej formie istnieje już ponad 2 lata. Od początku celem jego prowadzenia było jak najszersze informowanie mieszkańców powiatu gołdapskiego o tym, co się dzieje na naszej małej ojczyźnie. Na początku materiały przygotowywałem wyłącznie sam, z czasem jednak zacząłem je otrzymywać również od Państwa. Do grona stałych redaktorów dołączyli między innymi niektórzy nauczyciele z lokalnych szkół, Marta Jurgiełan oraz AGA. Portal powoli rozwijał się, aby obecnie stać się - obok drukowanego Kuriera Gołdapskiego - główną platformą informacyjną w mieście i powiecie. Przez wiele miesięcy prowadzenie portalu traktowałem jako hobby, jednak od tego roku stało się to częścią mojej codziennej, „prawdziwej" pracy. To między innymi dzięki reklamom i ogłoszeniom, z których przychód pozwala pokryć koszty utrzymania portalu oraz przynosi - choć niewielki - dochód.

Chciałbym wszystkim Państwu, czytelnikom, autorom publikowanych materiałów i reklamodawcom, serdecznie podziękować za zaufanie, jakim obdarzacie każdego dnia Portal GOLDAP.INFO.

Jest mi również niezmiernie miło poinformować Państwa, że pracę w GOLDAP.INFO rozpoczął w ubiegłym tygodniu Marcin Przystawski. To pierwszy stały pracownik redakcji. Marcin będzie zajmował się przygotowywaniem materiałów do portalu oraz pozyskiwaniem reklam i ogłoszeń. Kontaktować się z nim można telefonicznie pod numerem 783-336-612 lub pocztą elektroniczną Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Pozdrawiam wszystkich bardzo serdecznie
Jacek Rakowski, redaktor naczelny i wydawca Portalu GOLDAP.INFO