Pierwszy dzień głosowań w konkursach na Internetową Miss Gołdapi 2010 i Internetowego Mistera Gołdapi 2010 za nami. Na prowadzeniu są Emilia Sowa i Krystian Wróbel. Wśród wszystkich głosujących w niedzielę wylosowaliśmy jedną osobę, która otrzyma kupon na dowolną pizzę w barze „DONA". Trafi on do właściciela numeru 5**-*66-068. Nagroda jest do odebrania w naszej redakcji. Warunkiem otrzymania kuponu jest pokazanie telefonu z otrzymanym od nas SMS-owym powiadomieniem o wygranej.

 

Jesteśmy na Google News - obserwuj nas!

 

 

Zachęcamy Państwa do głosowania na swoich faworytów. Wśród tych, którzy dziś oddadzą swoje głosy, wylosujemy osobę, która otrzyma pendrive o pojemności 2GB.

Fundatorem nagrody jest sklep komputerowy „EDAR", mieszczący się w Gołdapi przy ul. Partyzantów 18. W jego ofercie dostępne są m.in. komputery, kasy i drukarki fiskalne, aparaty cyfrowe, gry PC i na konsole Playstation. Sklep prowadzi również serwis sprzętu komputerowego. Więcej mogą się Państwo dowiedzieć na stronie internetowej www.edarpc.pl.

Wczoraj do rywalizacji o tytuły dołączyły w niedzielę kolejne osoby. Oto ich sylwetki:


Paweł Choroszko
wiek: 23 lata
miejscowość zamieszkania: Gołdap
o sobie: ---
inne zdjęcia:
Zuzanna Rozmysłowska
wiek: 17 lat
miejscowość zamieszkania: Gołdap
o sobie: Jestem wesołą nastolatką. Bardzo lubię śpiewać.
inne zdjęcia:
Agnieszka Kowalewska
wiek: 22 lata
miejscowość zamieszkania: Gołdap
o sobie: ---
inne zdjęcia:


Sponsorami nagród głównych dla Miss i Mistera są: Zajazd pod Piękną Górą Rudziewicz i Zajazd Jurand.

Sponsorami nagród dla głosujących są: Bar „Dona", Wieża Ciśnień, Kompleks Wypoczynkowy „Leśny Zakątek", Zakład Motoryzacyjny „AUTO MOTO K", Sklep SPECJALISTA, Kompleks Sportowo-Rekreacyjny, Akademia Fryzur „GOGO", P.W. "EDAR" i Sklep odzieżowo-obuwniczy "GAGA".