Po dwóch dniach głosowania na Internetowego Mistera Gołdapi 2010 i Internetową Miss Gołdapi 2010 na prowadzeniu są Patryk Proniewicki i Emilia Sowa. Spośród otrzymanych wczoraj SMS wylosowaliśmy numer 5**-*36-560, do właściciela którego trafi pamięć przenośna flash o pojemności 2GB. Fundatorem Nagrody jest sklep komputerowy „EDAR". Nagroda jest do odebrania w naszej redakcji. Warunkiem otrzymania kuponu jest pokazanie telefonu z otrzymanym od nas SMS-owym powiadomieniem o wygranej.

Głosując dziś mogą Państwo wygrać dwie nagrody. Spośród tych, którzy oddadzą głos na Internetową Miss Gołdapi rozlosujemy atrakcyjny, damski zegarek.

Jego fundatorem jest sklep odzieżowo-obuwniczy „GAGA", który mieści się w Gołdapi przy ul. Partyzantów 13.

To tu mogą Państwo zakupić odzież lub obuwie dla dziecka i dorosłych. Dostępny jest też szeroki asortyment biżuterii i akcesoriów do robienia paznokci. Przy zakupach swoją radą zawsze służy miła obsługa sklepu.

Jeśli ktoś z Państwa zagłosuje na Internetowego Mistera Gołdapi, może stać się właścicielem karnetu na Wieżę Ciśnień. Uprawnia on do wejścia dwóch osób do obiektu oraz do gratisowych, przepysznych lodów.

Na Wieży Ciśnień można spędzić romantyczny wieczór z ukochanym, urządzić wieczór kawalerski, imieniny czy też urodziny. Jest to też doskonałe miejsce do spokojnej i niczym niezakłóconej rozmowy z kontrahentem o interesach. Więcej o Wieży Ciśnień mogą Państwo dowiedzieć się tutaj.


Gołdap wieczorową porą, widziana z Wieży Ciśnień.

W poniedziałek do walki o tytuł miss dołączyły kolejne panie. Oto one:

Aneta Pietuch
wiek: 26 lat
miejscowość zamieszkania: Jabramowo
o sobie: Jestem szczęśliwą mężatką, lubię czytać książki i oglądać wesołe filmy.
inne zdjęcia:
Anna Klaudia Boczulak
wiek: 17 lat
miejscowość zamieszkania: Ściborki
o sobie: Uczę się w Technikum nr 1 w Giżycku. Moją pasją są motory. Jestem otwarta na otaczający mnie świat.
inne zdjęcia:


Sponsorami nagród głównych dla Miss i Mistera są: Zajazd pod Piękną Górą Rudziewicz i Zajazd Jurand.

Sponsorami nagród dla głosujących są: Bar „Dona", Wieża Ciśnień, Kompleks Wypoczynkowy „Leśny Zakątek", Zakład Motoryzacyjny „AUTO MOTO K", Sklep SPECJALISTA, Kompleks Sportowo-Rekreacyjny, Akademia Fryzur „GOGO", P.W. "EDAR" i Sklep odzieżowo-obuwniczy "GAGA".