Elegancki zegarek, ufundowany przez sklep odzieżowo-obuwniczy „GAGA" trafi do osoby, która wysłała wczoraj swój głos na Internetową Miss Gołdapi z numeru 5**-*68-610 Dwuosobowe zaproszenie na Wieżę Ciśnień, ufundowane przez jej właściciela Henryka Górnego, trafi zaś do głosującego na Internetowego Mistera Gołdapi, który wysłał SMS z numeru 5**-*32-392. Nagrody są do odebrania w naszej redakcji. Warunkiem ich otrzymania jest pokazanie telefonu z otrzymanym od nas SMS-owym powiadomieniem o wygranej.

 

Jesteśmy na Google News - obserwuj nas!

 

 

Po trzech dniach konkursu na prowadzeniu, podobnie jak wczoraj, są Patryk Proniewicki i Emilia Sowa. Na Patryka do północy zostało oddanych 38% wszystkich głosów, na Emilię 25%. A czy jutrzejszy dzień przyniesie jakieś zmiany? Czekamy na Państwa głosy! Spośród głosujących w środę rozlosujemy oczywiście kolejne nagrody. Tym razem do wygrania będą kupony na bezpłatne strzyżenie w salonie fryzjerstwa damsko-męskiego „GOGO".


fot. www.grzegorzkoziol.pl

Salon fryzjerstwa damsko-męskiego „GOGO" to zakład, w którym Twoją "głową" zajmie się międzynarodowy mistrz fryzjerstwa Grzegorz Kozioł! Potrafi on uczynić z włosami cuda, czego dowodem są tytuły mistrza, zdobywane zarówno podczas krajowych konkursów, jak i zagranicznych.

Spośród osób, które dziś wyślą swój głos na Internetowego Mistera Gołdapi, wylosujemy kupon na bezpłatne strzyżenie kobiety. Jeśli zaś ktoś z Państwa zagłosuje na Internetową Miss Gołdapi, stanie przed szansą wygrania kuponu na bezpłatne strzyżenie mężczyzny.

Zapraszamy również Państwa do odwiedzenia strony internetowej salonu „GOGO", która znajduje się pod adresem www.grzegorzkoziol.pl.Sponsorami nagród głównych dla Miss i Mistera są: Zajazd pod Piękną Górą Rudziewicz i Zajazd Jurand.

Sponsorami nagród dla głosujących są: Bar „Dona", Wieża Ciśnień, Kompleks Wypoczynkowy „Leśny Zakątek", Zakład Motoryzacyjny „AUTO MOTO K", Sklep SPECJALISTA, Kompleks Sportowo-Rekreacyjny, Akademia Fryzur „GOGO", P.W. "EDAR" i Sklep odzieżowo-obuwniczy "GAGA".