Kupony na usługę strzyżenia w salonie fryzjerstwa damsko-męskiego „GOGO" trafią do osób, które w środę zagłosowały na miss i mistera, wysyłając SMS z numerów 5**-*73909 i 7**-*54599. Nagrody są do odebrania w naszej redakcji. Warunkiem ich otrzymania jest pokazanie telefonu z otrzymanym od nas SMS-owym powiadomieniem o wygranej. Dziś do wygrania są wejściówki na pływalnię i siłownię w Kompleksie Sportowo-Rekreacyjnym. Głosując dziś na Internetowego Mistera Gołdapi staniesz przed szansą wygrania dwuosobowego, jednorazowego zaproszenia na pływalnię. Dzięki niemu będziesz mógł przyjść i pływać nawet cały dzień! Jeśli zaś chciałbyś wygrać dwuosobową wejściówkę na siłownię, wyślij swój głos na Internetową Miss Gołdapi. Fundatorem nagród jest Kompleks Sportowo-Rekreacyjny.

 

Jesteśmy na Google News - obserwuj nas!

 

 

Kompleks Sportowo-Rekreacyjny to nowoczesny obiekt, zbudowany kilka lat temu. Mieści się w nim m.in. pływalnia, hala sportowo-widowiskowa, siłownia i solarium. To doskonałe miejsce do aktywnego wypoczynku przez cały rok!

Na okres wakacyjny przygotowana została specjalna promocja dla dzieci i młodzieży. W godzinach od 6 do 15, osoby uczące się w wieku od 25 lat, mogą korzystać z pływalni za jedyne 3zł za godzinę.

Dyrekcja kompleksu informuje, iż od 23 sierpnia obiekt będzie nieczynny. Przerwa techniczna potrwa do 5 września.Sponsorami nagród głównych dla Miss i Mistera są: Zajazd pod Piękną Górą Rudziewicz i Zajazd Jurand.

Sponsorami nagród dla głosujących są: Bar „Dona", Wieża Ciśnień, Kompleks Wypoczynkowy „Leśny Zakątek", Zakład Motoryzacyjny „AUTO MOTO K", Sklep SPECJALISTA, Kompleks Sportowo-Rekreacyjny, Akademia Fryzur „GOGO", P.W. "EDAR" i Sklep odzieżowo-obuwniczy "GAGA".