Wejściówkę na pływalnię w Kompleksie Sportowo-Rekreacyjnym wygrała osoba, która wysłała wczoraj swój głos na mistera z numeru 5**-*88-931. Zaproszenie do siłowni otrzyma zaś głosujący na miss z numeru 5**-*22-275. Nagrody są do odebrania w naszej redakcji. Warunkiem ich otrzymania jest pokazanie telefonu z otrzymanym od nas SMS-owym powiadomieniem o wygranej.

 

Jesteśmy na Google News - obserwuj nas!

 

 

Dziś do wygrania jest zaś kupon na bezpłatną zmianę opon z letnich na zimowe oraz wyważenie kół w firmie „AUTO MOTO K".

Samochody mają to do siebie, że się psują i to zazwyczaj w najmniej spodziewanym momencie. Jeśli chcesz szybko i profesjonalnie naprawić swój „wóz", skorzystaj z usług firmy „AUTO MOTO K" Arkadiusza Kuklewicza. Mieści się ona przy ul. Kolejowej 5 w Gołdapi. „AUTO MOTO K" oferuje m.in. przegląd, napełnianie i serwis klimatyzacji samochodowych, sprzedaż i wymianę opon, usługi naprawcze samochodów osobowych i ciężarowych, sprzedaż części i diagnostykę komputerową aut.

Jest nam też niezmiernie miło poinformować, że do rywalizacji o tytuł Internetowej Miss Gołdapi dołączyły dwie kolejne panie: Anna Olszewska z Gołdapi i Joanna Izbicka Rożyńska Małego.

Anna Olszewska
wiek: 21 lat
miejscowość zamieszkania: Gołdap
o sobie: Pracuję i mieszkam w Gołdapi. Lubię sprzątać, słuchać muzyki, tańczyć i gotować.
inne zdjęcia:
Joanna Izbicka
wiek: 18 lat
miejscowość zamieszkania: Rożyńsk Mały
o sobie: Na co dzień zajmuje się dziećmi, uwielbiam spiewać i pomagać innym ludziom. Mieszkańcy mojego osiedla mają mnie za miłą, sympatyczną i uczynną dziewczynę.
inne zdjęcia:


Sponsorami nagród głównych dla Miss i Mistera są: Zajazd pod Piękną Górą Rudziewicz i Zajazd Jurand.

Sponsorami nagród dla głosujących są: Bar „Dona", Wieża Ciśnień, Kompleks Wypoczynkowy „Leśny Zakątek", Zakład Motoryzacyjny „AUTO MOTO K", Sklep SPECJALISTA, Kompleks Sportowo-Rekreacyjny, Akademia Fryzur „GOGO", P.W. "EDAR" i Sklep odzieżowo-obuwniczy "GAGA".