Kupon na bezpłatną zmianę opon z letnich na zimowe oraz wyważenie kół w firmie „AUTO MOTO K" wygrała osoba, która w piątek zagłosowała wysyłając SMS z numeru 5**-*72-023. Gratulujemy i zapraszamy po odbiór nagrody do redakcji GOLDAP.INFO. Warunkiem otrzymania kuponu jest pokazanie telefonu z otrzymanym od nas SMS-owym powiadomieniem o wygranej.

 

Jesteśmy na Google News - obserwuj nas!

 

 

Jeśli nie mieli Państwo szczęścia w losowaniu, a chcieliby taki kupon zdobyć, nic straconego. Dziś także jest szansa! Do wygrania jest ponownie kupon na bezpłatną zmianę opon z letnich na zimowe oraz wyważenie kół w firmie „AUTO MOTO K". Wystarczy oddać swój głos na miss lub mistera.

Samochody mają to do siebie, że się psują i to zazwyczaj w najmniej spodziewanym momencie. Jeśli chcesz szybko i profesjonalnie naprawić swój „wóz", skorzystaj z usług firmy „AUTO MOTO K" Arkadiusza Kuklewicza. Mieści się ona przy ul. Kolejowej 5 w Gołdapi. „AUTO MOTO K" oferuje m.in. przegląd, napełnianie i serwis klimatyzacji samochodowych, sprzedaż i wymianę opon, usługi naprawcze samochodów osobowych i ciężarowych, sprzedaż części i diagnostykę komputerową aut.Sponsorami nagród głównych dla Miss i Mistera są: Zajazd pod Piękną Górą Rudziewicz i Zajazd Jurand.

Sponsorami nagród dla głosujących są: Bar „Dona", Wieża Ciśnień, Kompleks Wypoczynkowy „Leśny Zakątek", Zakład Motoryzacyjny „AUTO MOTO K", Sklep SPECJALISTA, Kompleks Sportowo-Rekreacyjny, Akademia Fryzur „GOGO", P.W. "EDAR" i Sklep odzieżowo-obuwniczy "GAGA".