Kolejny kupon na bezpłatną zmianę opon z letnich na zimowe oraz wyważenie kół w firmie „AUTO MOTO K" wygrała osoba, która w sobotę zagłosowała wysyłając SMS z numeru 5**-*35-079. Gratulujemy i zapraszamy po odbiór nagrody już w poniedziałek do redakcji GOLDAP.INFO. Warunkiem otrzymania kuponu jest pokazanie telefonu z otrzymanym od nas SMS-owym powiadomieniem o wygranej.

 

Jesteśmy na Google News - obserwuj nas!

 

 

Dziś do wygrania jest dwuosobowe zaproszenie na obiad do Kompleksu Wypoczynkowego "Leśny Zakątek"! Jest to ośrodek położony nad malowniczym brzegiem Jeziora Gołdap. Jego właścicielami są Państwo Galińscy, mieszkańcy Gołdapi.


fot. www.lesny-zakatek.pl

Kompleks Wypoczynkowy "Leśny Zakątek" to przede wszystkim pokoje, apartamenty i domki do wynajęcia oraz restauracja. Przy ośrodku znajduje się boisko, korty tenisowe, sauna, plac zabaw dla dzieci, parking strzeżony, wypożyczalnia sprzętu sportowego oraz malownicze ścieżki rowerowe. Wszystko to na terenie ponad 5 hektarów. "Leśny Zakątek" posiada też nowoczesną plażę nad Jeziorem Gołdap, bardzo lubianą przez mieszkańców miasta. Jeśli chcą Państwo dowiedzieć się więcej o ofercie ośrodka, zapraszamy na stronę internetową www.lesny-zakatek.plSponsorami nagród głównych dla Miss i Mistera są: Zajazd pod Piękną Górą Rudziewicz i Zajazd Jurand.

Sponsorami nagród dla głosujących są: Bar „Dona", Wieża Ciśnień, Kompleks Wypoczynkowy „Leśny Zakątek", Zakład Motoryzacyjny „AUTO MOTO K", Sklep SPECJALISTA, Kompleks Sportowo-Rekreacyjny, Akademia Fryzur „GOGO", P.W. "EDAR" i Sklep odzieżowo-obuwniczy "GAGA".