Po ośmiu dniach wyborów Internetowego Mistera Gołdapi 2010 i Internetowej Miss Gołdapi 2010 na prowadzeniu są Patryk Proniewicki i Emilia Sowa. Czy w pierwszej kategorii coś zmieni Rafał Góźdź? Dziś dołączył on bowiem do walki o tytuł mistera.

Rafał Góźdź
wiek: 22 lata
miejscowość zamieszkania: Gołdap
o sobie: Interesuję się komputerami i motoryzacją, w wolnych chwilach fotografią. Pracuję i studiuję.
inne zdjęcia:

Rozlosowaliśmy też kolejną nagrodę wśród głosujących. Dwuosobowe zaproszenie na obiad do Kompleksu Wypoczynkowego „Leśny Zakątek" trafi do osoby, która wysłała SMS z numeru 5**-*55-042. Gratulujemy i zapraszamy po odbiór nagrody do redakcji GOLDAP.INFO. Wśród głosujących w poniedziałek rozlosujemy dwie nagrody.

Wysyłający SMS na mistera ma szansę wygrać zaproszenie na Wieżę Ciśnień. Uprawnia ono do wejścia dwóch osób do obiektu oraz do gratisowych, przepysznych lodów.

Na Wieży Ciśnień można spędzić romantyczny wieczór z ukochanym, urządzić wieczór kawalerski, imieniny czy też urodziny. Jest to też doskonałe miejsce do spokojnej i niczym niezakłóconej rozmowy z kontrahentem o interesach. Więcej o Wieży Ciśnień mogą Państwo dowiedzieć się tutaj.


Gołdap wieczorową porą, widziana z Wieży Ciśnień.

 

Jesteśmy na Google News - obserwuj nas!

 

 

Głosując na miss można będzie wygrać kupon na dowolną pizzę z oferty baru „DONA".

Bar "DONA" mieści się przy Placu Zwycięstwa 4 (naprzeciwko postoju taxi). Czynny jest codziennie od godziny 10.00 do ostatniego klienta. Oferuje pizze, zapiekanki, hamburgery i inne przekąski, dzięki którym szybko zaspokoisz głód. Chcesz wiedzieć więcej o ofercie baru „DONA", kliknij tutaj.Sponsorami nagród głównych dla Miss i Mistera są: Zajazd pod Piękną Górą Rudziewicz i Zajazd Jurand.

Sponsorami nagród dla głosujących są: Bar „Dona", Wieża Ciśnień, Kompleks Wypoczynkowy „Leśny Zakątek", Zakład Motoryzacyjny „AUTO MOTO K", Sklep SPECJALISTA, Kompleks Sportowo-Rekreacyjny, Akademia Fryzur „GOGO", P.W. "EDAR" i Sklep odzieżowo-obuwniczy "GAGA".