Pendrive o pojemnosći 2GB trafi do osoby, która we wtorek zagłosowała na Internetowego Mistera Gołdapi z numeru 5**-*31-379. Całodniowa, jednorazowa wejściówka na siłownię w Kompleksie Sportowo-Rekreacyjnym trafi zaś do nadawcy SMS z numeru 5**-*43-168, który zagłosował na Internetową Miss Gołdapi. Fundatorami nagród są: Sklep Komputerowy „EDAR" i Kompleks Sportowo-Rekreacyjny. Nagrody są do odebrania w naszej redakcji. Warunkiem ich otrzymania jest pokazanie telefonu z otrzymanym od nas SMS-owym powiadomieniem o wygranej.

Spośród głosujących w środę rozlosujemy kolejną nagrodę. Tym razem do wygrania jest kupon na bezpłatne strzyżenie kobiety w salonie fryzjerstwa damsko-męskiego „GOGO".


fot. www.grzegorzkoziol.pl

Salon fryzjerstwa damsko-męskiego „GOGO" to zakład, w którym Twoją "głową" zajmie się międzynarodowy mistrz fryzjerstwa Grzegorz Kozioł! Potrafi on uczynić z włosami cuda, czego dowodem są tytuły mistrza, zdobywane zarówno podczas krajowych konkursów, jak i zagranicznych.

Zapraszamy również Państwa do odwiedzenia strony internetowej salonu „GOGO", która znajduje się pod adresem www.grzegorzkoziol.pl.

Sponsorami nagród głównych dla Miss i Mistera są: Zajazd pod Piękną Górą Rudziewicz i Zajazd Jurand.

Sponsorami nagród dla głosujących są: Bar „Dona", Wieża Ciśnień, Kompleks Wypoczynkowy „Leśny Zakątek", Zakład Motoryzacyjny „AUTO MOTO K", Sklep SPECJALISTA, Kompleks Sportowo-Rekreacyjny, Akademia Fryzur „GOGO", P.W. "EDAR" i Sklep odzieżowo-obuwniczy "GAGA".