Bardzo dziękuję za to, że mogłem być u was, podzielić się Słowem Bożym i moim talentem. Za komentarze wszystkim dziękuję, także za te krytykujące moją osobę i moją twórczość. Prawdziwa sztuka krytyki się nie boi, tra la la... Na Wielki jeszcze Post i Wielkanoc przesyłam życzenia, bo zmartwychwstać znaczy wyrosnąć jak drzewa, jak mocne dęby, jak wysokie świerki. Zmartwychwstać znaczy odrzucić kamienie i krew, i miecze, i żar poniewierki. Zmartwychwstać znaczy nauczyć się mówić, nauczyć patrzeć, nauczyć się chodzić i po raz pierwszy ujrzeć się wśród ludzi. Zmartwychwstać znaczy się urodzić.

 

Jesteśmy na Google News - obserwuj nas!

 

 

Bardzo fajnie się czułem w waszym mieście i zaszczycony byłem obecnością pana starosty na koncercie. Proszę go pozdrowić. Ukłony dla proboszcza od św. Leona i wicestarosty, pani Ewy z puszczy. Polecam też moją stronę autorską w Internecie www.dongiuseppe.pl i kanał na wrzuta.pl. Tam są moje piosenki, wystarczy wpisać ślazyk. Na YouTube jest też mój koncert z Głowna. Posyłam także ostatnie moje zapiski.

Pozdrawiam z Italii, z gór Lazio w środkowych Włoszech. Szczęść Boże! Z przyjemnością jak czas, zdrowie i Pan Bucek pozwoli to jeszcze do was zawitam.

don Giuseppe Ślazyk
misjonarz, bard i poeta, banita z wyboru od 1990 roku, kiedy padła komuna w Polsce, haha, alleluja!