Od 17 do 19 września gołdapscy policjanci odnotowali trzy niegroźne kolizje. W dwóch przypadkach kierowcy odjechali z miejsca zdarzenia.

Pierwsze zdarzenie było w sobotę około godziny 11:20 w Gołdapi przy ul. Królewieckiej pod marketem. Kierujący junakiem 73-letni mężczyzna podczas przejeżdżania obok zaparkowanego peugeota nie zachował odpowiedniej odległości od pojazdu i uderzył go. Kierowca był trzeźwy. Pracujący na miejscu policjanci pouczyli sprawcę kolizji.

Kolejne zdarzenie było w sobotę po godzinie 15 przy pl. Zwycięstwa w Gołdapi. Kierujący suzuki wyjeżdżając z ronda zatrzymał się przed przejściem dla pieszych, aby ustąpić pieszym pierwszeństwa. Jadący za nim kierowca skody najechał na tył suzuki, po czym odjechał. Policjanci mają dane identyfikacyjne pojazdu, ustalają obecnie, kto był sprawcą kolizji. Po ustaleniu kierowcy wniosek o jego ukaranie zostanie skierowany do sądu.

W sobotę po godzinie 20 przy ulicy Zadumy w Gołdapi na parkingu doszło do trzeciego zdarzenia drogowego. Kierowca forda podczas cofania uszkodził zaparkowane audi. Pracujący na miejscu policjanci ustalili pojazd, którego kierowca spowodował kolizję, po czym odjechał.