DUBENINKI. 5 lutego o godzinie 16.25 na ulicy Granicznej policjanci zatrzymali 21-letniego Pawła B. Mieszkaniec Wobał jechał Polonezem, mając 0,5 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Mężczyzna stracił prawo jazdy, samochód zabezpieczył we własnym zakresie. Nie był zainteresowany dobrowolnym poddaniu się karze. Ze swojego czynu będzie więc musiał wytłumaczyć się przed sądem.

GOŁDAP. 5 lutego w Biedronce Łukasz S. próbował ukraść koreczki śledziowe o wartości 3,96zł. Niecne plany młodego mężczyzny udaremniła jednak obsługa sklepu, która wezwała policję. Łukasz S. został ukarany 500zł mandatem. Podczas interwencji mężczyzna znieważył też funkcjonariuszy, za co będzie musiał odpowiedzieć przed sądem.

JURKISZKI. 6 lutego o godzinie 17.35 przed jadącego VW Passata wyskoczyła sarna. Doszło do kolizji. Zwierzę zginęło na miejscu, kierowcy na szczęście nic się nie stało.

GOŁDAP. 6 lutego w Klubie Piwniczna przy ul. Żeromskiego nieznany sprawca ukradł klientowi lokalu markową kurtkę i czapkę. Poszkodowany wycenił stratę na 360 złotych.

JUCHNAJCIE. 6 lutego o godzinie 14.30 policjanci zatrzymali 58-letniego Ryszarda K., który jechał rowerem mając 1,16 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Mieszkaniec Rożyńska zabezpieczył jednoślad we własnym zakresie.

GOŁDAP. 7 lutego o godzinie 7.00 na ulicy Warszawskiej funkcjonariusze ruchu drogowego zatrzymali do kontroli Fiata Cinquecento. 20-letni kierowca wysiadając zapomniał jednak zaciągnąć ręczny hamulec lub wrzucić bieg, w wyniku czego samochód stoczył się i uderzył w radiowóz. Na szczęście uszkodzenia obu aut są nieznaczne. Kierowca za swoje gapiostwo został ukarany mandatem karnym.