GOŁDAP. 12 lutego o godzinie 13.40 na ul. Partyzantów policjanci zatrzymali 50-letniego Waldemara P. Jechał rowerem, choć sąd mu tego zabronił. Za swój czyn ponownie stanie przed wymiarem sprawiedliwości. Grozi mu do 3 lat pozbawienia wolności.

GOŁDAP. 12 lutego o godzinie 20.20 na ul. Kościuszki policjanci zatrzymali 22-letniego Emila N. Jechał Audi 80, mając 0,63 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Stracił prawo jazdy, samochód zabezpieczył we własnym zakresie. Za popełnione przestępstwo stanie przed sądem.

GOŁDAP. 14 lutego o godzinie 4.00 na ulicy Jaćwieskiej obok idącego, pijanego mężczyzny, zatrzymał się samochód. Wysiadło z niego kilku mężczyzn, pobili przechodnia, po czym odjechali. Na szczęście poszkodowany nie odniósł poważniejszych obrażeń. Bandyci nic mu nie ukradli. Motywy działania sprawców pobicia nie są znane. Poszukuje ich policja.

GOŁDAP. 14 lutego o godzinie 18.00 nieznany sprawca skręcając ciemnym VW Passatem z ulicy Armii Krajowej na Tatyzy potrącił lusterkiem  nieprawidłowo poruszającą się 17-letnią kobietę, po czym nie zatrzymując się odjechał. Nastolatka ma stłuczone nogi.