GOŁDAP. 11 września o godzinie 6.00 na rondzie przy placu Zwycięstwa i ul. Paderewskiego kierujący VW Passatem nie ustąpił pierwszeństwa Oplowi, zaczepił go, po czym oddalił się z miejsca zdarzenia. Postępowanie w sprawie prowadzi KPP w Gołdapi.

GOŁDAP. 13 września w jednej ze szkół podstawowych pewna uczennica uderzyła w twarz młodszą od siebie, czternastoletnią dziewczynę. Nastolatka odpowie za swój czyn przez sądem rodzinnym i nieletnich. Jest znana policji z poprzednich, podobnych zachowań.

GOŁDAP. 13 września o godzinie 18.30 na ul Żeromskiego kierujący Hondą zaczepił lusterkiem wymijane Daewoo. Policjanci pouczyli sprawcę kolizji.

 

Jesteśmy na Google News - obserwuj nas!

 

 

GOŁDAP. 15 września o godzinie 4.00 na ul. Gumbińskiej 28 latek jadąc VW Jettą nie zachował właściwej odległości od poprzedzającego go BMW i uderzył tył samochodu. Za powodowanie kolizji został ukarany mandatem karnym w wysokości 250 złotych i 6 punktami karnymi.

KIEPOJCIE. 15 września o godzinie 12.30 mieszkanka powiatu gołdapskiego jadąc Audi nie dostosowała prędkości po panujących warunków na drodze, na zakręcie wpadła w poślizg i uderzyła w drzewo. Na szczęście nic nikomu się nie stało.