JURKISZKI. 19 września o godzinie 23.30 patrol straży granicznej zatrzymał do kontroli Fiata Uno. Kierujący nim 33-letni Grzegorz S. był pijany, miał 2,18 promila (1,04mg/dm3) alkoholu w wydychanym powietrzu. Dodatkowo nie posiadał uprawnień do prowadzenia samochodów.

DROGA W650. 21 września o godzinie 12.00 na zakręcie miedzy Wróblem a Stadnicą doszło do wypadku drogowego. Kierująca Fiatem Brava 23-letnia Urszula B. „nie wyrobiła" na zakręcie i zjechała do przydrożnego rowu. Kobieta jechała z 3-etnim dzieckiem. Oboje zostali odtransportowani do suwalskiego szpitala helikopterem LPR. Jak ustalili policjanci, dziecko nie jechało w foteliku, a kobieta nie posiada prawa jazdy.

 

Jesteśmy na Google News - obserwuj nas!

 

 

GOŁDAP. Między 22 a 25 września nieznani sprawcy włamali się do dwóch altanek na terenie ogródków działkowych „400-lecia Gołdapi". Skradziono drobne wyposażenie obu obiektów oraz sieć rybacką. Poszkodowani wycenili straty na łącznie 170 złotych.

GOŁDAP. W nocy z 24 na 25 września nieznany sprawca włamał się do sklepu PSS na ul. 1 Maja. Wszedł do środka wybijając wcześniej szybę. Trwa ustalanie, czy włamywacz coś ukradł.

GOŁDAP. 26 września w Bamboli klientowi ukradziono telefon Nokia N95 o wartości 700 złotych. Tożsamość złodzieja jest już ustalona, wkrótce odpowie on za swój czyn przed sądem.