GOŁDAP. 4 października o godzinie 14.55, na ul. Żeromskiego przy budowanej obwodnicy, doszło do kolizji. Radosław S. operując koparką, w trakcie jej obracania nie zachował ostrożności i uderzył w jadący w kierunku Kośmidr autobus szkolny. Na szczęście nic nikomu się nie stało. Operator koparki był trzeźwy. Został ukarany mandatem w wysokości 500 złotych i 6 punktami karnymi.

LISY. 5 października o godzinie 6.20 przed jadące Suzuki wyskoczyła sarna. Doszło do zderzenia. Kierowcy osobówki nic się nie stało, pojazd nadawał się też do dalszej jazdy. Zwierzę nie przeżyło.

 

Jesteśmy na Google News - obserwuj nas!

 

 

GRUNAJKI. 7 października o godzinie 19.15 wymijające się ciężarówki Iveco zaczepiły się lusterkami. Kierowca jednego z samochodów, który stracił lusterko i boczną szybę, zatrzymał się i powiadomił o zdarzeniu policję. Drugi kierowca oddalił się z miejsca kolizji. Policjanci mając opis tego samochodu, szybko go namierzyli. Jego kierowca tłumaczył się, że nie zauważył, że drugi kierowca się zatrzymał.
Policjanci ze względu na brak lewych lusterek w obu samochodach, zatrzymali ich dowody rejestracyjne. W sprawie kolizji prowadzone jest postępowanie wyjaśniające.