GOŁDAP. 8 października o godzinie 10.40 na ul Partyzantów kobieta jadąca Oplem zatrzymała się, aby przepuścić pieszych na przejściu. Tego manewru nie zauważył jadący za nią 67-letni Edward S. i wjechał w tył Opla. Nic nikomu się nie stało. Edward S. nie przyjął mandatu za spowodowanie kolizji, o jego ewentualnej winie zadecyduje więc sąd.

JABRAMOWO (DROGA K65). 9 października o godzinie 5.20, mężczyzna jadący Renault zauważył stojącego na środku prawego pasa jezdni Fiata Cinquecento. Samochód nie miał zapalonych świateł, nie było też przed nim trójkąta ostrzegawczego. Kierowca Renault chciał ominąć Fiata, w ostatniej chwili zauważył jednak wychodzącego na jezdnię mężczyznę. Aby go nie potracić, uderzył w Fiata. Okazało się, że wychodzący mężczyzna był pijany. Miał też obrażenia ciała, z powodu których został odwieziony do szpitala w Ełku. Nie jest jednak do końca jasne, od czego one pochodzą. Sprawę prowadzi Komenda Powiatowa Policji w Gołdapi.

 

Jesteśmy na Google News - obserwuj nas!

 

 

GOŁDAP. 10 października ochrona jednego z marketów zauważyła, że 24-letni mieszkaniec gminy Gołdap próbuje bez płacenia wynieść ze sklepu słodycze. Mężczyzna został zatrzymany i przekazany wezwanej policji. Za kradzież słodyczy o wartości 2,50zł został ukarany mandatem w wysokości 250 złotych.