GOŁDAP. 16 października o godz. 11.30 na ul. Krzywej (w pobliżu Biedronki), 60-letni mieszkaniec gminy Banie Mazurskie jadąc Skodą nie ustąpił pierwszeństwa i uderzył w bok prawidło jadącego Fiata. Uszkodzenia obu samochodów były bardzo małe. Sprawca kolizji został pouczony.

JAGOCZANY. 16 października o godzinie 12.00 na zakręcie drogi przed jadącego Fiata Cinquecento wbiegł koń. Doszło do zderzenia. Na szczęście kierowcy auta nic się nie stało, samochód ma zaś wgniecioną maskę. Koń samodzielnie oddalił się z miejsca kolizji.

GOŁDAP. 16 października o godzinie 20.45 na skrzyżowaniu pl. Zwycięstwa, ul. Wolności i Matejki doszło do kolizji dwóch aut. Audi A8 wymusiło pierwszeństwo nad jadącym Fordem Mondeo. Sprawca kolizji, 25-letni Paweł S., został ukarany mandatem karnym w wysokości 250złotych i 6 punktami karnymi.

 

Jesteśmy na Google News - obserwuj nas!

 

 

KONIKOWO. 17 października na skrzyżowaniu drogi wojewódzkiej W650 z powiatową w kierunku Jabłońskich doszło do zderzenia VW Jetty i VW Passata. Nic nikomu się nie stało. Okoliczności kolizji nie są jednak jasne, obaj kierowcy mają bowiem różne zdanie na ten temat. Wiadomo jest, że VW Passat jechał od strony Gołdapi, a VW Jetta wyjeżdżał z drogi powiatowej na wojewódzką. Policja prowadzi w tej chwili postępowanie w sprawie kolizji, winny określony zostanie dopiero po przesłuchaniu świadków zdarzenia.