GOŁDAP. 22 października o godzinie 14.40 ze sklepu na ul Królewieckiej mieszkaniec Gołdapi ukradł 2 butelki wódki o wartości 27 złotych. Ochrona, która zauważyła kradzież, zatrzymała złodzieja i wezwała policję. złodziej został ukarany mandatem w wysokości 260 złotych.

GOŁDAP. 22 października o godzinie 15.30 nieznana na chwilę obecną osoba ukradła paliwo o wartości 9,43zł. Dzień później o godzinie 15.50 kolejna osoba ukradła paliwo o wartości 100zł. Obie kradzieże, w tym numery rejestracyjne pojazdów, którymi poruszali się złodzieje, zostały zarejestrowane kamerą monitoringu zamontowanego na stacji. Postępowanie w sprawie prowadzi KPP w Gołdapi.

 

Jesteśmy na Google News - obserwuj nas!

 

 

WIDGIRY. 23 października o godzinie 22.50 dyżurny policji został powiadomiony o samochodzie znajdującym się w przydrożnym rowie. Policjanci po przyjeździe na miejsce zdarzenia ustalili, że kierujący VW Passatem na zakręcie stracił panowanie nad samochodem, uderzył w drzewo i wpadł do rowu. W samochodzie nikogo nie było. W pobliżu miejsca wypadku funkcjonariusze zastali mieszkańca powiatu węgorzewskiego, który mógł uczestniczyć w zdarzeniu. Z podejrzeniem złamania ręki został on odwieziony do szpitala w Giżycku. Policjanci ustalają obecnie, kto prowadził VW Passata.