GOŁDAP. Spotkanie z policjantami w Przedszkolu Samorządowym nr 1 w Gołdapi związane było z realizacją programu „Bezpieczny przedszkolak”. Mali słuchacze z każdej grupy dowiedzieli się, jakie zagrożenia mogą ich spotkać w drodze z domu do przedszkola, na co trzeba zwracać uwagę w trakcie spaceru, a także czego trzeba unikać. Mundurowi przypominali dzieciom podstawowe zasady bezpiecznego przechodzenia przez jezdnię oraz o konieczności noszenia elementów odblaskowych. Przedszkolaki dowiedziały się również, że aby bezpiecznie podróżować, należy zawsze jeździć w foteliku i zapinać pasy bezpieczeństwa.
Serdecznie dziękujemy funkcjonariuszom z gołdapskiej jednostki za przeprowadzenie ciekawych zajęć.

Joanna Jurczyk, Urszula Sokół