GOŁDAP. W ubiegły piątek dzieci z SP3 w sportowej rywalizacji powitały jesień. Uczestniczyły w dwóch spotkaniach. Najpierw zmierzały się ze sobą klasy zerowe, a następnie dzieci z najstarszych oddziałów przedszkolnych. Turniej rozpoczął się rozgrzewką przy piosence o jesieni. Przedszkolaki  z radością i zaangażowaniem uczestniczyły w licznych konkurencjach, którym towarzyszyła bajkowa, pieczołowicie przygotowana dekoracja. Dzieci zbierały ziemniaki i układały je w kopce, zrywały jabłka i zwoziły je na taczkach,  co okazało się dla nich wielkim wyzwaniem, czy pomagały wiewiórce wrzucać żołędzie do dziupli. Rywalizacja zakończyła się zwycięstwem wszystkich drużyn. Wszystkie grupy otrzymały puchar, a każdy uczestnik witaminowy upominek. Nagrody zostały ufundowane przez UKS „Trójka”. Turniej przygotowali: Sylwia Kurpos-Sawicka, Małgorzta Stankiewicz, Barbara Trzaska, Emilia Sznurkowska, Andrzej Sawicki i Łukasz Tarasiewicz. Tory przeszkód, z uwagi na obecną sytuację epidemiologiczną, zostały przygotowane w taki sposób, aby każda grupa mogła przystąpić do ich pokonywania po uprzedniej dezynfekcji przedmiotów.

SP3 w Gołdapi