GOŁDAP. 30 września w Szkole Podstawowej nr 5 im. Noblistów Polskich w Gołdapi obchodziliśmy „Dzień chłopaka”. Z tej okazji mały samorząd uczniowski zorganizował konkurs pt. „Zakręcona muszka”. Każdy uczestnik konkursu miał zadanie wykonać wyjątkową muszkę. Powstało mnóstwo interesujących prac wykonanych najróżniejszymi technikami: z bibuły, tkanin, tektury, monet a nawet klocków lego. Wśród chłopaków wyłoniono 3 laureatów oraz przyznano 1 wyróżnienie.

I miejsce - Jakub Bett
II miejsce - Gabriel Szoka
II miejsce - Maciej Kowalewski
wyróżnienie - Mateusz Truszkowski

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy. Dziękujemy również Fundacji Rozwoju Regionu Gołdap za sponsorowanie nagród rzeczowych.

Ponadto z okazji „Dnia chłopaka” w klasach 0-3 czekały na chłopaków ciekawe niespodzianki przygotowane przez wychowawczynie i dziewczynki. Chłopcy zmagali się z wieloma trudnościami m.in. zjedzeniem cytryny, rysowaniem z zamkniętymi oczami, odgadywaniem przyrządów kuchennych z zamkniętymi oczami, ubijaniem piany z białek, malowaniem paznokci czy też wykonaniem makijażu. Za zmaganie się z trudnościami na chłopców czekały małe słodkości, upominki, a rodzice z grupy 0B dla wszystkich dzieci zakupili skakanki. Ten dzień na pewno długo pozostanie w pamięci naszych małych „mężczyzn”.

mały samorząd uczniowski
wychowawczynie klas 0-3

 

Jesteśmy na Google News - obserwuj nas!