GOŁDAP. Czy wiecie, jak wygląda szkoła nocą? Na to pytanie już od wielu lat znają odpowiedź uczniowie klasy 7a z SP5 w Gołdapi. Z 2 na 3 października jej uczniowie spędzili kolejną już noc w szkole. Spotkanie pod hasłem „Trzecia nocka” rozpoczęło się o godz. 18:00, a zakończyło następnego poranka o godzinie 8:00.

Zarówno wieczór jak i noc obfitowały w wiele atrakcji. Odbyły się warsztaty profilaktyczne „Droga do uzależnienia”, przeprowadzone przez psycholog Annę Łagunę. Warsztaty są jednym z wielu działań realizowanych w ramach projektu „Alkoholoodporni - sport, de kupaż - nałóg z głowy masz” (działania są finansowane ze środków przyznanych przez burmistrza Gołdapi w ramach Gminnego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania problemów Alkoholowych ). Uczniowie doskonale bawili się podczas nocnych podchodów, a także grając w gry planszowe. Mieli czas, by pobyć z sobą.

Późnym wieczorem odwiedziła siódmoklasistów wicedyrektor Jadwiga Kowalewska, która przyniosła nieco słodkości. W sobotni poranek uczniowie jeszcze zaspani po nocnych atrakcjach, ale bardzo zadowoleni powrócili do swoich domów.

wych. klasy 7a

 

Jesteśmy na Google News - obserwuj nas!