29 października nasza szkoła zapełniła się dyniami w różnych postaciach. Tego dnia połączyliśmy przyjemne z pożytecznym. W ramach programu „Trzymaj formę” zorganizowaliśmy kiermasz z przysmakami. Na stołach królowały desery, babeczki dyniowe, ciasto marchewkowe, soki ze świeżych warzyw i owoców. Pyszności przygotowywały panie kucharki, nauczyciele oraz wielu rodziców, za co należą się im piękne podziękowania. Szczególne podziękowania kierujemy do pani Moniki Retel, pani Agnieszki Pruszyńskiej oraz wychowawców grup przedszkolnych: pani Małgorzaty Kacynel, pani Anny Szermińskiej i pani Mai Zaniewskiej.

Dzięki hojności uczniów, rodziców i pracowników szkoły, którzy błyskawicznie wykupili smakołyki, zebraliśmy kwotę 1560 złotych. Pozwoli ona na zakup metalowego serca, do którego będziemy zbierać plastikowe nakrętki. W ten sposób pomożemy chorym dzieciom potrzebującym wsparcia.

Pamiętajmy: zdrowo jemy, dłużej żyjemy.

SP w Grabowie