25 lutego po lekcjach nasza klasa (5b) wraz z wychowawczynią Izabelą Wojtas po raz trzeci wybrała się na zimową wycieczkę na Piękną Górę.

- Zima się kończy i trzeba korzystać- twierdzi pani Iza, która słynie z organizowania świetnych wycieczek. To fakt. Mieszkamy w tak pięknym miejscu, że nie sposób nie skorzystać. Oczywiście na wycieczkę trzeba zasłużyć. Jasne, że w klasie są „czarne charaktery", które czasami psocą, ale każdemu należy się jakaś przyjemność.

Na naszych wycieczkach jest bardzo wesoło. Także tym razem wyjazd na narty się udał. Nie zabrakło konkursów i zabaw. Wszyscy wzięliśmy udział w mini slalomie gigancie. Wśród dziewcząt zwyciężyłam ja - Julia Grzędzińska, a wśród chłopców Tomek Zawadko. Następnego dnia w szkole na zwycięzców czekały nagrody: dyplomy i gry planszowe „Super biznes".

Bardzo dziękujemy Pani Izie za zorganizowanie kolejnej wspaniałej wycieczki. W czwartek, 3 marca po lekcjach wybieramy się na kulig. Sporządziliśmy już listę zabaw i konkursów. Na pewno nie będzie nudno!

Julia Grzędzińska, uczennica klasy 5b Szkoły Podstawowej nr 3 w Gołdapi