8 marca, by tradycji stało się zadość, w Ośrodku Szkolno-Wychowawczym odbył się uroczysty apel z okazji Dnia Kobiet. Impreza została podzielona na dwie części. W pierwszej wystąpili uczniowie klas starszych szkoły podstawowej, gimnazjum oraz zespołów edukacyjno-terapeutycznych. Dziewczynki recytowały wiersze, natomiast chłopcy przedstawili pouczającą rozmowę dziadka z wnuczkiem, a jeden z nich wcielił się w rapera prezentując piosenkę hip-hopową.

W drugiej części uczniowie klas najmłodszych przedstawili skecz pt. „Wielkie zaloty", który wywołał wiele uśmiechu na twarzach oglądających. W tym roku ku wielkiemu zdziwieniu panów tych małych i dużych panie złożyły im życzenia i rozdały wszystkim słodką niespodziankę. Panie zaś otrzymały piękne różyczki z bibuły.

Apel został przygotowany przez Wiolettę Zduniewicz, Annę Jaremus-Furtan i Józefa Świtaja.