1 czerwca w Szkole Podstawowej w Boćwince z udziałem świetlicy wiejskiej podlegającej pod Dom Kultury w Gołdapi uczczono święto wszystkich dzieci. Tego dnia uczniowie wraz z rodzicami przyszli do szkoły ubrani na sportowo.

Wszystkich przybyłych przywitała dyrektor szkoły Bożena Matławska, po czym oddała głos nauczycielom prowadzącym poszczególne konkurencje. Na dzieci i ich rodziców czekały ciekawe konkursy, gry i zabawy. Każdy mógł wybrać coś dla siebie. Rodzice chętnie brali udział we wszystkich możliwych dyscyplinach, czym wywoływali na twarzach dzieci uśmiechy. Oprócz dyscyplin sportowych takich jak min. skakanie na piłce, bieg ze związanymi nogami były też dyscypliny, w których można było popisać się talentem plastycznym i zmysłem artystycznym np. zrobienie kwiatka z gazet na czas, namalowanie zabawnego portretu rodziny. Nie zabrakło też karaoke, w którym śpiewające mamy wraz ze swoimi pociechami zrobiły furorę. Wielką popularnością u najmłodszych cieszyła się chusta animacyjna.

Na zwycięzców konkursów czekały liczne atrakcyjne nagrody. W przerwie między zabawami można było posilić się pysznym bigosem.

więcej zdjęć na www.facebook.com/GOLDAP.INFO