Kilkanaście dni temu był Dzień Matki, wkrótce będzie Dzień Ojca. Dzieci z klasy 2a ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Gołdapi uczciły oba te święta. Wspólnie z wychowawczynią Aliną Oleszczuk przygotowały przedstawienie pt. „Dziękujemy wam rodzice".

Najukochańsze osoby w życiu maluchów obejrzały przedstawienie wczoraj po południu, nagradzając na koniec młodych aktorów szczerymi brawami. Odbyły się też konkursy dla dorosłych. Mamy podzielone na 3 grupy musiały wspólnie namalować portret dziecka. Nie byłoby nic w tym trudnego, gdyby nie fakt, że miały zakryte oczy. Zadanie wykonały jednak bardzo dobrze, efekty przedstawiamy na zdjęciach. Tatusiowie rywalizowali zaś miedzy sobą, który z nich pierwszy nadmucha dwa balony (mamy musiały je zawiązać).

Miłym akcentem świętowania było też wspólne zaśpiewanie piosenki do melodii „Hej sokoły". Słowa rodzice otrzymali w trakcie uroczystości i mieli zaledwie kilka chwil, by się do śpiewania przygotować. Jak to wyszło? Zapraszamy do posłuchania!

Jeśli nie widzisz odtwarzacza, kliknij tutaj

więcej zdjęć na www.facebook.com/GOLDAP.INFO