9 czerwca grupa 0 „b" ze Szkoły Podstawowej nr 3 w Gołdapi obchodziła Święto Rodziny. Z tej okazji dzieci wspólnie z wychowawczynią przygotowały imprezę w plenerze. Spotkanie odbyło się na boisku w pobliżu rzeki.

Impreza rozpoczęła się wspólnym ogniskiem i pieczeniem kiełbasek. Po posiłku nastał czas wesołych zabaw i konkursów. Było przeciąganie liny, rzucanie do celu, a także bieg w parach na trzech nogach. Zwycięzcy zostali nagrodzeni kolorowymi medalami .Ostatnią zabawą był mecz rozegrany workiem napełnionym napompowanymi balonami. Było mnóstwo śmiechu i dobrej zabawy.

Na zakończenie spotkania dzieci zaśpiewały rodzicom kilka piosenek, wręczyły wykonane przez siebie upominki i złożyły rodzicom najserdeczniejsze życzenia. Rodzice nagrodzili występy dzieci brawami. Niektórzy byli bardzo wzruszeni.

Jolanta Naumowicz-Repucha

więcej zdjęć na www.facebook.com/GOLDAP.INFO