8 czerwca na terenie Ośrodka Sportu i Rekreacji w Gołdapi odbyło się ognisko z okazji zbliżającego się końca roku szkolnego. W tym plenerowym spotkaniu wzięli udział nie tylko najmłodsi uczniowie Szkoły Podstawowej nr 3, ale też ich rodzice.

Celem spotkania były przede wszystkim zajęcia integracyjne dla dzieci i ich rodziców. Uczniowie klasy Ib mogli aktywnie spędzić czas z najbliższymi w otoczeniu natury. Zabawy i ruch na świeżym powietrzu sprawiły, że kiełbaski wszystkim wyjątkowo smakowały. Nawet komary nie były w stanie zepsuć nikomu humoru. Niestety, wszystko co dobre, szybko się kończy. Imprezę przerwał deszcz i zmusił uczestników do powrotu do domów. Pomimo tego spotkanie było bardzo udane, panowała miła i wesoła atmosfera, za co serdecznie dziękujemy wszystkim rodzicom, a szczególnie Markowi Kuskowskiemu, dyrektorowi OSiR, który udostępnił nam to miejsce i przygotował ognisko.