Być starszym to marzenie dzieci,
A przecież czas tak szybko leci,
Mija godzina za godziną,
Nim się spostrzegłeś, znowu rok upłynął.

Taką sentencją chwilę po godzinie 9 rozpoczęło się zakończenie roku szkolnego 2010/2011 w Szkole Podstawowej nr 3 im. Tadeusza Kościuszki w Gołdapi. Swoją obecnością na uroczystości uczniów zaszczycili m.in. wojewoda warmińsko-Mazurski Marian Podziewski, ks. Czesław Król, przewodniczący Rady Miejskiej Wojciech Hołdyński oraz wiceprzewodniczący Marian Mioduszewski.

Życzenia wojewody Mariana Podziewskiego
Jeśli nie widzisz odtwarzacza, kliknij tutaj

Uczniowie otrzymali wiele życzeń i dobrych słów od nauczycieli i przybyłych gości. Odczytane zostały też życzenia, jaki wpłynęły pocztą, m.in. od senatora Marka Konopki oraz wicemarszałka Jarosława Słomy. Dyrektor szkoły Leszek Retel wręczył świadectwa uczniom wyróżniającym się w nauce, którzy osiągnęli średnią powyżej 4.75. Po zakończeniu części oficjalnej była muzyczno-taneczna część artystyczna.

więcej zdjęć na www.facebook.com/GOLDAP.INFO