Szkoła Podstawowa w Boćwince zaprasza uczniów szkół podstawowych oraz przedszkolaków do wzięcia udziału w konkursie recytatorskim „Pobawmy się poezją". Odbędzie się on w drugiej połowie maja. Osoby chętne powinny zgłosić swój udział do 20 kwietnia.

Cele konkursu:

 • kształtowanie wrażliwości na język poezji od najmłodszych lat
 • rozwijanie umiejętności recytacji i interpretacji
 • doskonała zabawa przy poezji i poezją
Organizator:
 • Szkoła Podstawowa w Boćwince - koordynator Ewa Kisyk
Miejsce konkursu:
 • Szkoła Podstawowa w Boćwince
Termin konkursu:
 • druga połowa maja (dokładna data konkursu zostanie ustalona z opiekunami uczestników)
REGULAMIN KONKURSU
 1. Uczestnicy rywalizują w następujących kategoriach:
  • Przedszkolaki oraz klasa 0
  • Uczniowie klas I-III
  • Uczniowie klas IV-VI
 2. Każdy uczestnik prezentuje jeden humorystyczny utwór poetycki.
 3. Wyboru dokonują opiekunowie uczniów samodzielnie, kierując się własnym poczuciem humoru. Długość tekstu należy dostosować do możliwości dziecka.
 4. Jury, w którego skład wejdą wszyscy opiekunowie uczestników konkursu, wyłoni zwycięzcę i przyzna nagrody w każdej z trzech kategorii. Podczas głosowania każdy z jurorów obowiązany jest oddać swój głos na uczestnika, który nie jest jego podopiecznym. Ocenie jury podlegać będzie: dobór repertuaru, interpretacja utworu, wywołane wrażenia.
 5. Rodzice/opiekunowie wyrażają zgodę na podawanie do publicznej wiadomości imienia i nazwiska dziecka, informacji o zajętym miejscu, publikowanie wizerunku dziecka wyłącznie do celów związanych z konkursem.
 6. Kartę zgłoszenia należy pobrać ze strony www.spbocwinka.pl i odesłać w wersji papierowej na adres:
  Szkoła Podstawowa w Boćwince, Boćwinka 13, 19 - 500 Gołdap
  lub w wersji elektronicznej na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do 20 kwietnia 2012r.
 7. Tekst oświadczenia rodziców należy pobrać ze strony www.spbocwinka.pl oraz dostarczyć podpisane oświadczenia w dniu konkursu.
Zapraszamy do wspólnej zabawy! Pobawmy się poezją!

W przypadku pytań prosimy o kontakt, telefon 87-615-66-12 lub e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.