125 uczniów Liceum Ogólnokształcącego w Gołdapi zakończyło dziś kolejny etap swojej nauki. Uroczyste rozdanie świadectw i wręczenie nagród odbyło się w samo południe w sali widowiskowej Domu Kultury.

Etap szkoły średniej ze średnią ocen 4,75 i minimum dobrą z zachowania, a co za tym idzie ze świadectwem z czerwonym paskiem zakończyli: Urszula Bienio, Kamil Boratyński, Magda Ciszewska, Elwira Puchłowska, Aleksandra Puza, Estera Przestrzelska, Rafał Romanowski, Marta Sawicka, Paulina Sztabińska, Agnieszka Żukowska, Ewelina Bukowska, Aneta Dembowska, Kamil Jadeszko, Piotr Budziński, Mirella Chałas, Karolina Juda, Karolina Kacynel, Aleksandra Kawrowska, Mateusz Siekierski, Paulina Bartoszuk, Julita Bobrowska, Iga Łaniec, Gabriela Stankiewicz i Aleksandra Tyszko.

W uroczystości oprócz absolwentów wzięli udział także rodzice, nauczyciele LO oraz przedstawiciele powiatowych władz samorządowych ze starostą Andrzejem Ciołkiem na czele.

więcej zdjęć na www.facebook.com/GOLDAP.INFO