Przedstawienie o dosyć długim tytule „O Zielonym Kapturku, który spał pod ławką, kartonie, który był seksi, Hance, która przeżyła kartony i Cześku, który się sprzedał" przygotowali uczniowie ZSZ z okazji „Dnia Ziemi". Młodzież szkolna obejrzała je w miniony poniedziałek.

Humorystyczne przedstawienie propagujące właściwe postawy dotyczące czystości w swoim otoczeniu powstało z inicjatywy nauczycielki geografii Anny Szymaniak. Uczniowie przygotowali je pod przewodnictwem Sandry Jasionowskiej, przewodniczącej sekcji ds. artystycznych w Samorządzie Uczniowskim. Było to jej 6 i ostatnie przedstawienie jakie przygotowała, Sandra jest dziś już bowiem absolwentką szkoły. Scenariusz został napisany samodzielnie przez młodzież.