GOŁDAP. 28 marca w hali OSiR wychowankowie Domu św. Faustyny „Nie lękajcie się” w Gołdapi stanęli do wyczekiwanej wspólnej, sportowej rywalizacji w XXVII Wieloboju Sprawnościowym „O Radość i Uśmiech Dziecka”, przygotowanym przez pracowników Ośrodka Sportu i Rekreacji w Gołdapi. Imprezę poprowadził pan Stanisław Luty.

Dzieci i młodzież startowały w dwóch grupach: „Promyki” i „Tęcza”, w czternastu konkurencjach. Każde dziecko mogło wykazać się swoimi umiejętnościami sportowymi, ponieważ konkurencje były zróżnicowane i dostosowane do możliwości wiekowych wychowanków. Było również wiele zabawnych konkurencji, takich jak wyścigi spętanych, wyścig kangurów czy bieg po buty, które rozbawiły zarówno samych uczestników jak i organizatorów.

Rywalizacja, chęć zwycięstwa i atrakcyjne nagrody podziały motywująco na wychowanków. Dzieci walczyły wytrwale i ostatecznie wygrała drużyna „Tęczy”. Zmagania zawodników zakończył indywidualny bieg o mistrzostwo świata, w którym najlepsza w kategorii dziewcząt okazała się Dominika, a w kategorii chłopców Mariusz.

Nagrody zakupione przez firmę „Iryd”: słodycze i najbardziej wyczekiwany główny prezent - laptopy, wręczali dyrektor Domu św. Faustyny „Nie lękajcie się” pani Beata Kuprewicz oraz zastępca dyrektora Ośrodka Sportu i Rekreacji w Gołdapi pan Lech Kowalczyk.

Dziękujemy!

DSF "Nie lękajcie się"

 

Jesteśmy na Google News - obserwuj nas!