GOŁDAP. Zrealizowaliśmy nasze założenie. Sztafeta 10 x 450 metrów wpław po Jeziorze Gołdap w wykonaniu zawodników MUKS Piorun Gołdap zakończył się pomyślnie. W taki sposób 11 lipca uczciliśmy jubileusz 450-lecia miasta Gołdap.

Dużo wysiłku i emocji kosztował naszych pływaków udział w sztafecie. Po raz pierwszy zawodnicy wystartowali oni na wodach otwartych przed publicznością. Wielu z nich pokonało swoje słabości i przełamało lęki. Jesteśmy bardzo dumni z wyczynu młodych pływaków. Wraz ze wszystkimi uczestnikami w każdej zmianie płynął trener klubu Adam Kozłowski pokonując tym samym dystans 4,5km.

Dziękujemy za patronat nad naszym przedsięwzięciem burmistrzowi Gołdapi. Dziękujemy rodzicom za pomoc, zaangażowanie i oczywiście zaufanie podczas dążenia do wspólnego celu. Dziękujemy także kibicom, sympatykom pływania za doping i wspieranie dzielnych pływaków. Dziękujemy OSiR w Gołdapi, ratownikom WPOR: Izie i Jakubowi za pomoc w organizacji oraz Marcinowi Nowakowi za asekurację i bezpieczeństwo.
W sztafecie udział wzięli: Laura Kozłowska, Hania Prochowicz, Nikola Piotrowska, Amelia Przekop, Oliwia Przekop, Karolina Jarocka, Juliusz Walkiewicz, Karol Nowak, Antek Kisielewski, Inga Naszkiewicz, Agata Roczeń, Roksana Puchalska, Oskar Kozłowski i Adam Kozłowski.

MUKS Piorun Gołdap

 

Jesteśmy na Google News - obserwuj nas!