SZCZYTNO, GOŁDAP. 18 lipca w Szczytnie odbyły się sparingi szkoleniowe organizowane przez klub Gwardia Szczytno. Udział w nich wzięli zawodnicy i zawodniczki z różnych klubów z Polski. Husarię Gołdap reprezentowały 4 osoby: Wiktoria Keller, Aleksandra Kożak, Julia Kożak oraz Gracjan Ludtke. Udział w sparingach szkoleniowych nie byłby możliwy bez wsparcia i współfinansowania klubu przez gminę Gołdap.

19 lipca klub Husaria Gołdap zorganizował trening bokserski, który poprowadził Fiodor Cherkashyn - zawodowy pięściarz z grupy Knockout Boxing Night. W treningu udział wzięło 30 osób z Olecka, Łomży, Szczytna i Gołdapi. Całe wydarzenie objęte było patronatem honorowym przez burmistrza Gołdapi.

Pomimo sytuacji z wirusem oraz trwających wakacji jestem bardzo zadowolony z ilości osób, które wzięły udział w treningu. Bardzo dziękuję dla Fiodora za przyjazd i mądrze poprowadzone zajęcia. Jest to dopiero 24-letni pięściarz, który wykazał się ogromną wiedzą oraz profesjonalizmem przy jej przekazywaniu. Takie treningi z pięściarzami, których na co dzień widzimy w telewizji, są bardzo motywujące, dają możliwość uczenia się od najlepszych oraz spotkania na żywo swoich idoli. Bardzo również dziękuję dla pana burmistrza Tomasza Luto za objęcie patronatem honorowym całego wydarzenia oraz dla dyrektora OSiR Mariusza Kowalczuka za pomoc przy organizacji.

trener Damian Szafran
Husaria Gołdap

 

Jesteśmy na Google News - obserwuj nas!